Сучасний прогрес нагадує локомотив, який рухається без гальм. Він проникає в усі сфери життя і її автоматизація не стала винятком. З моменту виходу першого масового ПК від IBM пройшло 37 років. За цей час з'явилося багато новинок і однією з найбільш прогресивний вважається - міні ПК.
Що в ньому особливого?
Популярність цих моделей почала зростати ще з 2012 року. Більше 6 років тому компанія Intel представила всьому світові нове покоління процесорів. Воно зробило справжню революцію і тепер компактні і легкі міні ПК витісняють громіздкі системні блоки.
Пройде ще трохи часу і процес автоматизації повністю зміниться. Одним з ключових переваг сучасних моделей ПК є низьке енергоспоживання. Це особливо актуально для різних підприємств, які бажають оптимізувати свої витрати.
Пасивна система охолодження знаходиться в основі конструкції. Під час роботи можливий невеликий нагрів, але він ніяк не впливає експлуатаційні характеристики. Міні ПК відрізняються простотою підключення та перенесення. Це дає можливість швидкого створення робочого місця в разі переїзду.
Сучасні моделі прості і зрозумілі в обслуговуванні. Початківці користувачі можуть за лічені хвилини розібратися в головних особливостях. У невеликій конструкції прихований потужний процесор, який дозволяє адмініструвати великий потік повсякденних завдань. Не має значення, що доведеться запустити користувачеві - офісне чи мультимедійний додаток.
Міні ПК оснащені великою кількістю роз'ємів для підключення миші, клавіатури і зовнішнього оптичного приводу, спеціалізованого обладнання. Користувачам не потрібно підключення специфічних периферійних пристроїв, перехідників і док-станцій. Компактні моделі можуть стати повноцінним сховищем інформації. У них вбудовані жорсткі диски з об'ємом, що не перевищує 1 Тбайт.
При необхідності можна внести зміни користувача, які передбачають заміну оперативної пам'яті і інших деталей. Доступна ціна - один із чинників, на які звертають увагу при покупці. Технології, укомплектовані в корпус, гарантують безшумну роботу. ПК, що не перевищують розміри долоні, являють собою альтернативу лептопам.